Infrasauny, sauny, bazény a trampolíny
  1. Domů
  2. Bazény a příslušenství
  3. Zastřešení a zakrytí bazénů
  4. Solární plachta modrá pro bazény 3,66 x 5,48 m | 10400010

Solární plachta modrá pro bazény 3,66 x 5,48 m | 10400010

Vysoce kvalitní výrobek Solární plachta modrá pro bazény 3,66 x 5,48 m | 10400010 od výrobce se skvělou pověstí Marimex snadno můžete najít v naší internetové nabídce téměř zdarma! Cena od 990 Kč.
Solární plachta modrá pro bazény 3

Sluneční paprsky prostupují solární plachtou a ohřívají vodu bezprostředně pod hladinou. Bublinky působí při slunečním záření jako čočky a tím zvyšují teplotu vody. V noci zamezují odparu vody, chemických prostředků a ochlazování vody. Solární plachta také částečně chrání proti spadu nečistoto do bazénu. Solární plachta je vyrobena z modré bublinkové polyetylénové tepelně izolační plachty.
 

Solární plachta je vhodná pro všechny nadzemní bazény s rozměrem hladiny vody 3,66 x 5,48m. 
 
Rozměrová odchylka:
Povolená rozměrová odchylka je ±2 %.

Výhody solárních plachet

Komfortní koupání

Díky solární plachtě se komfort teplé vody stane standardem i mimo letní měsíce. Příjemné prostředí ke koupání poskytne od začátku jara až po první ryze podzimní dny.

V souladu s přírodou

Solární plachta dokáže působením slunečních paprsků snadno prohřát vodu pod hladinou. Bublinky fungují jako čočky, a tak při slunečním záření zvyšují celkovou teplotu vody.

Nečistoty nemají šanci

Při pravidelném používání solární plachta zamezuje spadu nečistot do bazénu a minimalizuje odpařování vody, čímž snižuje ztráty aplikované bazénové chemie.

Rozdíly solárních plachet