Infrasauny, sauny, bazény a trampolíny

Sea Life Micro 3.0 Set 3000

Tento neodolatelný produkt Sea Life Micro 3.0 Set 3000 od populární značky Sealife naleznete zde opravdu levně! Nyní lze objednat jen za 30 160 Kč.
Sea Life Micro 3.0 Set 3000
Ověřit dostupnost
Značka: Sealife
30 160

Kamera SeaLife Micro 3.0 je nejnovější a třetí generací populární trvale zavedené řady mikro kamer. Fotoaparát je vodotěsný a neobsahuje žádné komponenty, které by bylo nutné pravidelně mazat nebo udržovat. Stejně jako jeho předchůdci se i Micro 3.0 vyznačuje ergonomickým, kompaktním designem se snadno použitelnými ovládacími prvky. Fotoaparát je vybaven 16 megapixelovým obrazovým snímačem Sony® CMOS a nabízí 4K video ve vysokém rozlišení. Micro 3.0 trvale má velkou 3 hodinovou baterii vhodnou pro celý den potápění a zabudovanou paměť 64 GB pro uložení tisíců fotografií a hodin videa.

Snadné použití fotoaparátu začíná třemi širokými tlačítky typu Piano, které lze snadno najít a ovládat, dokonce i se zapnutými potápěčskými rukavicemi. Intuitivní funkce Snadné nastavení Micro 3.0 vás rychle provede správným nastavením podle použitého fotografického prostředí, hloubky a světelného příslušenství.

Uživatelé Micro 3.0 mohou své podvodní snímky doladit pomocí nového ručního nastavení, vyvážení bílé a možnosti pořizovat snímky ve formátu RAW pro ty, kteří chtějí své snímky upravovat později.

Integrovaný širokoúhlý objektiv 100° umožňuje potápěči přiblížit se k fotografovaným objektům a přitom stále udržet vše v obraze.

Micro 3.0 nabízí možnost sdílení WiFi, takže můžete bezdrátově prohlížet, stahovat a sdílet obrázky a videa na chytrý telefon nebo tablet s bezplatnou aplikací SeaLife Micro 3+ dostupnou v obchodech Google Play nebo Apple App.

Díky většímu 2,4 “TFT barevnému LCD displeji s vysokým rozlišením 2,4” je snadné pořizování a prohlížení fotografií a videa na malém fotoaparátu.