Infrasauny, sauny, bazény a trampolíny

Scubapro S-tek Pro System Komplet 18kg

Kvalitní a žádaný výrobek Scubapro S-tek Pro System Komplet 18kg od top výrobce Scubapro seženete u nás teď skutečně levně. Ceny od 21 194 Kč.
EAN: 4048336423397
Scubapro S-tek Pro System Komplet 18kg
Ověřit dostupnost
Značka: Scubapro
21 194

Revoluční konstrukce S-Tek Pro kombinuje prvotřídní materiály a s puristickými funkcemi a technologiemi, aby vytvořil dokonalý nastavitelný
BPW systém pro technické potápění.

Tento systém je navržen pro užitek i pohodlí a je vybaven 3D tvarovanou zádovou deskou s postrojem, který obsahuje individuálně nastavitelný TEK LOC systém, který zajišťuje pevné uchycení a usnadňuje oblékání a svlékání celého kompletu. Ramenní přezky a D-kroužky lze nastavit jak nahoru tak i dolů, aby se přizpůsobily různým délkám trupu.

Pro větší komfort a pohodlí jsou ramenní a bederní popruhy vybaveny tvarovanými polštářky z Monoprenu, které poskytují vynikající tlumení, aniž by vytvářely nadbytečný objem a ovlivňovali vztlak.

Nerezové prvky postroje zahrnují přezku v pase, dva ohnuté D-kroužky na ramenou, dva D-kroužky v pase a dva D-kroužky na popruhu v rozkroku. Nerezový backplate je vybaven drážkami pro popruhy Evo-Angle pro přirozenější vedení popruhů, jež zvyšují pohodlí a snižují odírání popruhů.

Na backplatu jsou také otvory pro upevnění trimovacích zátěžových kapes a také na BP lze upevnit argonovou nádrž, podložku Monprene pro větší pohodlí, 2 x S-Tek Ergo Nuts a madlo, pro jednodušší manipulaci.

PRO systém je nabízen ve variantách 30 lbs/13 kg, 40 lbs/18 kg nebo 60/27 kg, přičemž křídla 30lbs/13kg a 40lbs/18kg jsou vhodná pro potápění s jednou lahví a křídla 40lbs/18kg a 60lbs/27kg pro potápění s dvojčaty. 

Systém S-Tek Pro nabízí pohodlí, odolnost a spoustu vychytávek, které nikde jinde nenajdeš.

  • Nastavitelný systém TEK LOC pomáhá k individuálnímu přizpůsobení postroje.
  • Výšku ramenních spon a D-kroužků lze nastavit tak, aby vyhovovaly různým délkám trupu.
  • Tvarované polštářky z Monoprenu na ramenou, v pase a zádech zvyšují pohodlí potápěče.
  • Dva ohnuté D-kroužky na ramenou, dva rovné D-kroužky v pase a dva D-kroužky na zádech.
  • D-kroužky na popruhu v rozkroku jsou určeny k připnutí dalšího vybavení.
  • Křídlo Donut je vyrobeno z vnějšího pláště 1000D Cordura a vnitřního pláště 500D Cordura.
  • Polstrovaná zádová deska z nerezové oceli nabízí otvory pro popruhy Evo-Angle s možností připevnění trim kapes a argonové nádrže.
  • BP obsahuje monoprenovou podložku pro větší pohodlí v černé barvě s rukojetí.
  • 2 x S-Tek Ergo Nuts – ergonomicky navržené nástavce na křídlové matky, které se díky svému tvaru utahují a povolují jedna báseň.