Infrasauny, sauny, bazény a trampolíny

Scubapro Mk19 Evo Bt/g260bt Black Tech Set

Hodně prodávaný kus Scubapro Mk19 Evo Bt/g260bt Black Tech Set originál od značky Scubapro máte možnost najít nyní za příznivou cenu. Právě teď za cenu 31 980 Kč.
Scubapro Mk19 Evo Bt/g260bt Black Tech Set
Ověřit dostupnost
Značka: Scubapro
31 980

První stupeň MK 19 Evo v Black Tech variantě s otočnou hlavou je zcela bezkonkurenční a nejvýkonnější první stupeň se suchou membránou na trhu. Znečištěná voda některých našich lokalit plná jemného sedimentu či kalu absolutně neovlivňuje její funkčnost.  Díky technologii suché membrány s vyváženým průtokem vzduchu nabízí tento první stupeň garantovanou maximální citlivost a schopnost dodat vzduch okamžitě a v dostatečném množství dle aktuální potřeby potápěče. Je absolutně stabilní v každém potápěčském prostředí a bez ohledu na teplotu vzduchu či vody. 

2. stupeň G260 CARBON Black Tech

Druhé stupně třídy G jsou nejčastěji napodobovanými druhými stupni všech dob. V roce 1986 byla představena G250 – první plicní automatika se systémem VIVA. Její dnešní moderní verze G260 je vhodná jak pro rekreační potápěče, tak hlavně pro potápěče technické..

KOVOVÉ A CARBONOVÉ KOMPONENTY
Kovové komponenty (vstupní trubice, hrdlo, tlačítko pro regulaci dechové práce a přípojka hadice) nabízí maximální spolehlivost v ledové vodě.

VÝDECH S VYSOKÝM PRŮTOKEM VZDUCHU
Ventil snižuje výdechový odpor pro lepší dýchací komfort.

VŠESTRANNÝ DESIGN
Kompletní ovládání uživatelem a možnost oboustranného připojení hadice (levá / pravá) dělá z tohoto systému ideální volbu pro technické potápěče.

2. stupeň R105 Octopus

OBOUSTRANNÉ PŘIPOJENÍ HADICE
Skvělá volba pro lahve na palubách lodí a plicní automatiky – octopus.

IDEÁLNÍ NA CESTY
Malá hmotnost, kompaktní rozměry, snadná manipulace.

MAXIMÁLNÍ ODOLNOST
Skelným vláknem vyztužené nylonové pouzdro pro náročné podmínky.

VELKÉ TLAČÍTKO SPRCHY
Snadné použití i v silných rukavicích.