Infrasauny, sauny, bazény a trampolíny

Zahradní stůl Tavio 160 cm + 6x pevné křeslo Savoy Basic | 11640037

Diskontní výrobek Zahradní stůl Tavio 160 cm + 6x pevné křeslo Savoy Basic | 11640037 od známé společnosti Marimex snadno najdete zde nyní ve výhodné akci! Nyní pořídíte za 12 390 Kč.
Zahradní stůl Tavio 160 cm + 6x pevné křeslo Savoy Basic | 11640037
Ověřit dostupnost
Značka: Marimex
12 390
Popis produktu

Složení setu:

1x Zahradní stůl Tavio 160 cm
6x Zahradní pevné křeslo Savoy Basic

Zahradní stůl Tavio:

Elegantní stůl Tavio s deskou s oky ve tvaru kosočtverce je vybaven pevným kovovým rámem. Stůl ve tvaru obdélníku s oblými rohy vytvoří vkusnou sestavu například v kombinaci s tahokovými křesly Savoy nebo Bameso. Nábytek odolný vůči vodě i slunečnímu záření je zcela bezúdržbový.

Výška spodního okraje stolu: 74 cm
Rozměry: 160 x 90 x 74 cm
Nosnost: max. 75 kg
Hmotnost: 20 kg
Hmotnost balení: 25 kg

POVRCHOVÁ ÚPRAVA ELOTHERM

Speciálně navržena pro venkovní použití. Zaručuje ochranu kovu před korozí, poškozením a povětrnostními vlivy. Díky Elothermu je tento designově povedený nábytek prakticky bezúdržbový.

Zahradní pevné křeslo Savoy Basic:
Zahradní křeslo Savoy Basic je vyrobeno z praktického a odolného tahokovu. Díky tmavému zbarvení a jednoduchým tvarovým liniím doplní snadno téměř každý designový koncept zahrady nebo terasy. Je moderní a díky speciální povrchové úpravě Elotherm také celoročně bezúdržbový.

Stohovatelný systém
Povrchová úprava Elotherm
Výška područek: 62 cm
Výška sedací plochy: 41 cm
Rozměr sedací plochy: 46 x 45 cm

KVALITNÍ MATERIÁL

Tahokov je získáván tažením kovového plátu, do kterého nože současně vyřezávají dekor. Jedná se o velmi odolný materiál, který je navíc ošetřen speciální povrchovou úpravou Elotherm pro venkovní použití. Ta chrání nábytek před korozí i povětrnostními vlivy a výrazně snižuje riziko vzniku škrábanců. Povrch nábytku se také díky němu ani v horkých letních dnech nerozpaluje.

VÝHODY PRODUKTU

Nábytek z tahokovu spojuje eleganci a užitečné vlastnosti materiálu. Je tedy nejen moderní, ale také odolný, pevný a lehký zároveň. Křesla jsou stohovatelná, ušetří tak spoustu místa např. při uskladnění. Nábytek z tahokovu je dlouhodobě stálobarevný.