Vločkovací gelová tableta 2v1 Marimex – sada 2ks | 19900070

Výhodná sada 2x 6ks v balení    Gelová tableta určená pro použití v nadzemních i zapuštěných bazénech. Lze použít pouze... více informací »
Vločkovací gelová tableta 2v1 Marimex - sada 2ks | 19900070
Značka: Marimex
199 Kč
Do obchodu
Výhodná sada 2x 6ks v balení    Gelová tableta určená pro použití v nadzemních i zapuštěných bazénech. Lze použít pouze...

Výhodná sada 2x 6ks v balení 
 
Gelová tableta určená pro použití v nadzemních i zapuštěných bazénech. Lze použít pouze ve skimmeru. Doporučujeme udržovat z dosahu dětí. Účinnost gelu není ovlivněna barvou tablety ani jejím objemem (vystavením na vzduchu může dojít k úbytku objemu gelu).  V balení je 12 tablet.
 
Použití:
Propláchněte filtraci a odstraňte nečistoty z čerpadla a skimmeru.Odstraňte z tablety ochrannou fólii a vložte ji do skimmeru. Zapněte filtrování na minimálně 1 filtrační cyklus. Tableta se rozpustí během 3 – 6 dní (v závislosti na výkonu filtrace a objemu bazénu). Při použití s kartušovou filtrací dbejte na čistotu kartušové vložky. Není vhodné pro použití s filtracemi využívající křemelinu jako filtrační náplň.
 
Dávkování:
Jedna tableta (35 g) je určena pro bazény o objemu 20 m3. Pro menší bazény je nutné tabletu poměrově rozdělit, pro větší bazény je potřeba použít více než jednu tabletu. Dávku opakujte po 2-4 cyklech proplachu bazénové filtrace
 
 Tento unikátní kus Vločkovací gelová tableta 2v1 Marimex – sada 2ks | 19900070 je k dostání rovněž tady a teď na našem webu zařazený v sekci bazénová chemie. Vyhledejte si oblíbené výrobky ve zmíněné rubrice ve výhodné akci. To není vše, u nás nabízíme více! U nás v nabídce najdete více produktů od dodavatele Marimex. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Oblíbená značka Marimex prodává vynikající výrobky. Nabídka platí do vyprodání zásob.

Tento kvalitní a levný kus Vločkovací gelová tableta 2v1 Marimex - sada 2ks | 19900070 od populární značky Marimex najdete u nás teď opravdu levně. Nyní za akční cenu 199 Kč.