Vločkovací gelová tableta 2v1 11313113

Gelová tableta určená pro použití v nadzemních i zapuštěných bazénech. Lze použít pouze ve skimmeru. Doporučujeme udržovat z... více informací »
Vločkovací gelová tableta 2v1 11313113
Značka: Marimex
129 Kč
Do obchodu
Gelová tableta určená pro použití v nadzemních i zapuštěných bazénech. Lze použít pouze ve skimmeru. Doporučujeme udržovat z...

Gelová tableta určená pro použití v nadzemních i zapuštěných bazénech. Lze použít pouze ve skimmeru. Doporučujeme udržovat z dosahu dětí. Účinnost gelu není ovlivněna barvou tablety ani jejím objemem (vystavením na vzduchu může dojít k úbytku objemu gelu).  V balení je 6 tablet.
 
Gelová tableta se postupně rozpouští a kolem nečistot vytváří „gelový obal“. Nečistoty klesnou ke dnu, kde je poté můžete vysát bazénovým vysavačem. Vzhledem k tomu, že „gelový obal“ je pevnější a větší, než klasické vločky vytvořené pomocí tekutých vločkovacích přípravků, je i vysávání mnohem účinnější a  kvalitni čistou vodu  získáte mnohem rychleji.  

Použití:
Propláchněte filtraci a odstraňte nečistoty z čerpadla a skimmeru.Odstraňte z tablety ochrannou fólii a vložte ji do skimmeru. Zapněte filtrování na minimálně 1 filtrační cyklus. Tableta se rozpustí během 3 – 6 dní (v závislosti na výkonu filtrace a objemu bazénu). Při použití s kartušovou filtrací dbejte na čistotu kartušové vložky. Není vhodné pro použití s filtracemi využívající křemelinu jako filtrační náplň.
 

Dávkování:
Jedna tableta (10 g) je určena pro bazény o objemu 4 – 10 m³. Dvě tablety pro bazény o objemu 11 – 16 m³. Pro větší bazény přidejte další tablety dle poměru výše. Dávku opakujte po 2 – 4 cyklech proplachu bazénové filtrace

 
  Zlevněný produkt jde koupit jednoduše tu na webu zařazený v kategorii bazénová chemie! Nyní získáte další produkty ve zmiňované kategorii snadno online! To ale není vše, naše nabídka je široká. Prozkoumejte u nás taky další skvělé kousky od značky Marimex. Najdete je níže na této stránce.

Výjimečný kus Vločkovací gelová tableta 2v1 11313113 s osvědčenou značkou Marimex snadno získáte tady a teď skutečně výhodně. Nyní pořídíte jen za 129 Kč.