Univerzální závěsný skimmer | 10622005

Skimmer pro sběr nečistot z hladiny bazénu. Skimmer se napojí na průchod stěnou bazénu pomocí šroubového adaptéru a hadice a... více informací »
Univerzální závěsný skimmer | 10622005
Značka: Marimex
399 Kč
Do obchodu
Skimmer pro sběr nečistot z hladiny bazénu. Skimmer se napojí na průchod stěnou bazénu pomocí šroubového adaptéru a hadice a...

Skimmer pro sběr nečistot z hladiny bazénu. Skimmer se napojí na průchod stěnou bazénu pomocí šroubového adaptéru a hadice a zavěsí se na stěnu nebo límec bazénu. V balení jsou adaptéry pro zavěšení na bazény s nafukovacím lemem a na bazény s kovovým rámem. Montáž je velmi jednoduchá a zvládne ji prakticky každý. Díky skimmeru se z hladin stahují nečistoty, které potom zachytí filtrace.
 

Určeno pro filtrace o průtoku více než 2 m3/hod

Nevhodné pro bazény Tampa/Intex Easy set 1,83 a 2,44 m.Max. průměr trubky, na kterou lze skimmer nainstalovat: 7 cm Výjimečný kus Univerzální závěsný skimmer | je k získání již dnes tady na našem webu umístěný v sekci bazény a doplňky. Nyní si můžete pořídit podobné produkty z této známé kategorie snadno online! Výrobce Marimex vám může poskytnout kvalitní produkty Nakupujte, dokud je zboží sladem!

Akční a ve slevě kus Univerzální závěsný skimmer | 10622005 od top výrobce Marimex můžete získat tady a teď ve výprodejové akci! Nabídka již od 399 Kč.