Suché Rukavice Showa 660 Modré Xxl

Pracovní rukavice SHOWA - pracovní rukavice z přírodního latexu se zesílenou přilnavostí, které se hodí k suchému obleku jako... více informací »
Suché Rukavice Showa 660 Modré Xxl
Značka: Showa
328 Kč
Do obchodu
Pracovní rukavice SHOWA - pracovní rukavice z přírodního latexu se zesílenou přilnavostí, které se hodí k suchému obleku jako...

Pracovní rukavice SHOWA – pracovní rukavice z přírodního latexu se zesílenou přilnavostí, které se hodí k suchému obleku jako suché rukavice.

Rukavice z přírodního latexu se zesílenou přilnavostí. Vnitřek s textilním základem. Pružnost v pohybu a vynikající komfort textilního základu (žádné švy v pracovní zóně). Vysoká odolnost vůči otěru. Odolnost proti prořezu.

S – 7, M – 8, L – 9, XL – 10, XXL – 11

Barva: Modrá

 

Neodolatelný kousek Suché Rukavice Showa 660 můžete najít nyní na webu v populární rubrice oblečení a obuv! Najděte si další výrobky z této rubriky snadno online! Přední výrobce Showa pro své zákazníky nabízí prvotřídní zboží Nové kousky každý den!

Výjimečný a žádaný výrobek Suché Rukavice Showa 660 Modré Xxl od kvalitní značky Showa můžete pořídit tady a teď právě skutečně levně. Ceny již od 328 Kč.