Suché Rukavice Mapa Professionnel Jersette 301 Xxl

Pracovní rukavice Mapa Professionnel Jersette 301 - pracovní rukavice z přírodního latexu s povrchem zrnitého charakteru 6 - 6,5 S... více informací »
Suché Rukavice Mapa Professionnel Jersette 301 Xxl
Značka: MAPA
182 Kč
Do obchodu
Pracovní rukavice Mapa Professionnel Jersette 301 - pracovní rukavice z přírodního latexu s povrchem zrnitého charakteru 6 - 6,5 S...

Pracovní rukavice Mapa Professionnel Jersette 301 – pracovní rukavice z přírodního latexu s povrchem zrnitého charakteru 6 – 6,5 S Pracovní rukavice MAPA JERSETTE 301.

Rukavice z přírodního latexu s povrchem zrnitého charakteru. Pružnost v pohybu a vynikající komfort textilního základu (žádné švy v pracovní zóně). Výborná odolnost vůči protržení. Dobrá odolnost vůči četným ředěným kyselinám a ketonům. Použití v prostředí kapalin: škála nepromokavých rukavic.

6 – 6,5 S, 7 – 7,5 M, 8 – 8,5 L, 9 – 9,5 XL, 10 – 10,5 XXL

Barva: Modrá

 

Tento kvalitní a levný produkt máte možnost získat přímo tu na webu v rubrice oblečení a obuv! Vyberte si jiné produkty ve zmiňované rubrice za rozumné peníze. Nebojte, v nabídce toho máme víc, u nás v nabídce totiž najdete další prověřené kousky od výrobce MAPA. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu. Populární značka MAPA pro své zákazníky dodává kvalitní výrobky.

Tento akční produkt Suché Rukavice Mapa Professionnel Jersette 301 Xxl s osvědčenou značkou MAPA můžete sehnat právě nyní téměř zdarma! Ceny od 182 Kč.