Suché Rukavice Mapa Professionnel Jersette 301 M

Pracovní rukavice Mapa Professionnel Jersette 301 - pracovní rukavice z přírodního latexu s povrchem zrnitého charakteru 6 - 6,5 S... více informací »
Suché Rukavice Mapa Professionnel Jersette 301 M
Značka: MAPA
182 Kč
Do obchodu
Pracovní rukavice Mapa Professionnel Jersette 301 - pracovní rukavice z přírodního latexu s povrchem zrnitého charakteru 6 - 6,5 S...

Pracovní rukavice Mapa Professionnel Jersette 301 – pracovní rukavice z přírodního latexu s povrchem zrnitého charakteru 6 – 6,5 S Pracovní rukavice MAPA JERSETTE 301.

Rukavice z přírodního latexu s povrchem zrnitého charakteru. Pružnost v pohybu a vynikající komfort textilního základu (žádné švy v pracovní zóně). Výborná odolnost vůči protržení. Dobrá odolnost vůči četným ředěným kyselinám a ketonům. Použití v prostředí kapalin: škála nepromokavých rukavic.

6 – 6,5 S, 7 – 7,5 M, 8 – 8,5 L, 9 – 9,5 XL, 10 – 10,5 XXL

Barva: Modrá

 


Tento exkluzivní produkt je k dispozici lehce tady a teď na našich stránkách zařazený v kategorii oblečení a obuv. Nyní si můžete koupit ještě jiné produkty z této rubriky za mimořádně nízkou cenu. Nebojte, v nabídce toho máme víc, máme v nabídce další kvalitní zboží značky MAPA. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Populární značka MAPA dlouhodobě vyrábí velmi kvalitní produkty. Přesvědčte se sami!

Akční produkt Suché Rukavice Mapa Professionnel Jersette 301 M od populárního výrobce MAPA naleznete tady teď v akci! Akční ceny již od 182 Kč.