Suché Rukavice Mapa Professionnel Jersette 301 L

Pracovní rukavice Mapa Professionnel Jersette 301 - pracovní rukavice z přírodního latexu s povrchem zrnitého charakteru 6 - 6,5 S... více informací »
Suché Rukavice Mapa Professionnel Jersette 301 L
Značka: MAPA
182 Kč
Do obchodu
Pracovní rukavice Mapa Professionnel Jersette 301 - pracovní rukavice z přírodního latexu s povrchem zrnitého charakteru 6 - 6,5 S...

Pracovní rukavice Mapa Professionnel Jersette 301 – pracovní rukavice z přírodního latexu s povrchem zrnitého charakteru 6 – 6,5 S Pracovní rukavice MAPA JERSETTE 301.

Rukavice z přírodního latexu s povrchem zrnitého charakteru. Pružnost v pohybu a vynikající komfort textilního základu (žádné švy v pracovní zóně). Výborná odolnost vůči protržení. Dobrá odolnost vůči četným ředěným kyselinám a ketonům. Použití v prostředí kapalin: škála nepromokavých rukavic.

6 – 6,5 S, 7 – 7,5 M, 8 – 8,5 L, 9 – 9,5 XL, 10 – 10,5 XXL

Barva: Modrá

 

Tento diskontní produkt je dostupný v pohodě tady u nás ve známé rubrice oblečení a obuv! Získejte ještě podobné produkty ze zmíněné rubriky za super ceny. Tím ale ovšem naše nabídka nekončí, máme toho více! Prozkoumejte u nás taky další produkty značky MAPA. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Kvalitní a levný produkt Suché Rukavice Mapa Professionnel Jersette 301 L od top značky MAPA můžete získat zde nyní ve slevě. Ceny od 182 Kč.