Suché Rukavice Mapa Professionnel Harpon 321 S

Pracovní rukavice Mapa Professionnel Harpon 321 - pracovní rukavice z přírodního latexu se zesílenou přilnavostí, které se hodí k... více informací »
Suché Rukavice Mapa Professionnel Harpon 321 S
Značka: MAPA
241 Kč
Do obchodu
Pracovní rukavice Mapa Professionnel Harpon 321 - pracovní rukavice z přírodního latexu se zesílenou přilnavostí, které se hodí k...

Pracovní rukavice Mapa Professionnel Harpon 321 – pracovní rukavice z přírodního latexu se zesílenou přilnavostí, které se hodí k suchému obleku jako suché rukavice.

Rukavice z přírodního latexu se zesílenou přilnavostí. Vnitřek s textilním základem. Pružnost v pohybu a vynikající komfort textilního základu (žádné švy v pracovní zóně). Vysoká odolnost vůči otěru. Odolnost proti prořezu.

S – 7, M – 8, L – 9, XL – 10, XXL – 11

Barva: Oranžová

 


Výjimečný a žádaný produkt Suché Rukavice Mapa Professionnel Harpon 321 S najdete bez obtíží tady na webu v populární sekci oblečení a obuv! Připravili jsme zcela nové produkty z naší sekce za nejnižší cenu. To není vše, u nás vám nabízíme více! Mrkněte na další skvělé zboží od dodavatele MAPA. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu. Věhlasný dodavatel MAPA vám představuje kvalitní sortiment

Vynikající výrobek Suché Rukavice Mapa Professionnel Harpon 321 S od společnosti MAPA snadno můžete získat právě ve slevě. Ceny již od 241 Kč.