Suché Rukavice Mapa Professionnel Harpon 321 M

Pracovní rukavice Mapa Professionnel Harpon 321 - pracovní rukavice z přírodního latexu se zesílenou přilnavostí, které se hodí k... více informací »
Suché Rukavice Mapa Professionnel Harpon 321 M
Značka: MAPA
241 Kč
Do obchodu
Pracovní rukavice Mapa Professionnel Harpon 321 - pracovní rukavice z přírodního latexu se zesílenou přilnavostí, které se hodí k...

Pracovní rukavice Mapa Professionnel Harpon 321 – pracovní rukavice z přírodního latexu se zesílenou přilnavostí, které se hodí k suchému obleku jako suché rukavice.

Rukavice z přírodního latexu se zesílenou přilnavostí. Vnitřek s textilním základem. Pružnost v pohybu a vynikající komfort textilního základu (žádné švy v pracovní zóně). Vysoká odolnost vůči otěru. Odolnost proti prořezu.

S – 7, M – 8, L – 9, XL – 10, XXL – 11

Barva: Oranžová

 


Výjimečný a žádaný produkt Suché Rukavice Mapa Professionnel Harpon 321 najdete jednoduše na našich stránkách v populární kategorii oblečení a obuv! Prozkoumejte skvělé kousky ve zmiňované kategorii za mimořádně nízkou cenu! U zákazníků oblíbený výrobce MAPA má vynikající sortiment.

Tento akční a ve slevě výrobek Suché Rukavice Mapa Professionnel Harpon 321 M pocházející od značky MAPA můžete získat u nás teď levně. Cena již od 241 Kč.