Infrasauny, sauny, bazény a trampolíny

Solární sprcha UNO 23 l | 10992113

Ve slevě kousek Solární sprcha UNO 23 l | 10992113 od oblíbené značky se zárukou kvality Marimex jde pořídit tady nyní trvale výhodně. Právě nyní za bezkonkurenční cenu 6 990 Kč.
Solární sprcha UNO 23 l | 10992113
Ověřit dostupnost
Značka: Marimex
6 990
Popis produktu

Zahradní sprcha UNO s objemem 23 l zajistí ekologický ohřev vody a tím perfektní pocit pohodlí při sprchování teplou nebo vlažnou vodou. Sprcha má lehkou konstrukci. Dalším benefitem je nastavení teploty vody pákovou baterií a kohoutek na oplach nohou. Zahradní sprchu na Vaší zahradě smontujete velmi rychle a snadno. Materiál: plast.

 Během horkých dnů může teplota ve sprše dosáhnout až 60 °C. Před použitím nastavte směšovač vody nejprve na studenou vodu a postupně přimíchávejte pootočením doleva teplou vodu, až dosáhnete Vámi požadovanou teplotu.

 

Objem zásobníku solární sprchy: 23 l
Maximální povolený tlak vody na vstupu do armatury: 3 bary
Výška: 220 cm 
Hmotnost výrobku Netto: 8,5 kg

Obsah balení

tělo sprchy
sprchová hlavice
směšovací baterie
kohoutek na oplach nohou
šroub 15/21 pro přívod vody pro napojení rychlospojky
4 šrouby, hmoždinky, podložky
montážní a uživatelský návod

 

Výhody solárních sprch Marimex

Úspora

Solární sprchy jsou velmi úsporným řešením, a to nejen co se prostorové náročnosti týče. Jejich užívání je spojeno zejména s ekonomickými důvody a se snižováním nákladů na ohřev vody.

Jednoduchost instalace

Vynikají velmi snadnou montáží bez nutnosti stavebních úprav. Stačí jen najít místo, na kterém bude sprcha chráněna před větrem a na které po nejdelší část dne dopadá sluneční svit.

Doplněk bazénu

Solární sprchy se dají využívat samostatně, ale můžou tvořit i doplněk k bazénům. Pomáhají tak před zbytečným znečištěním bazénové vody například od trávy či hlíny.