Solární sprcha DUO | 10992015


1 949 Kč

Nejprodávanější výrobek Solární sprcha DUO | 10992015 od známé společnosti Marimex získáte tady teď levně. Teď v akci 1 949 Kč

Popis produktu

Zahradní sprcha je určena pro venkovní použití se zajištěním ohřevu vnitřního objemu 17 l vody pomocí ekologického zdroje ohřevu – sluneční energie. Pro sprchování musí být zahradní sprcha stále napojena na vodovodní řád. Není-li napojena, nelze se sprchovat. Pokud je sprcha odpojena a je uzavřen pákový ventil, nedochází k úniku vody.
Sprcha je vybavena pákovým ventilem pro možnost nastavení teploty výstupní vody. S ohledem na teplotu vody uvnitř sprchy, která může dosahovat až 60 °C se doporučuje nejprve natočit pákový ventil vpravo, jeho vychýlením směrem od těla sprchy pustit studenou vodou a následovně vodu domíchat na požadovanou teplotu natáčením pákového ventilu směrem vlevo.

Objem zásobníku solární sprchy: 17 l
Rozměry: 206 x 11 cm
Rozměr balení: 107 x 28,5 x 20,5 cm
Hmotnost: 9,2 kg

Upozornění:
Solární sprcha musí být stále napojena na vodovodní řád.

Výhody solárních sprch Marimex

Úspora

Solární sprchy jsou velmi úsporným řešením, a to nejen co se prostorové náročnosti týče. Jejich užívání je spojeno zejména s ekonomickými důvody a se snižováním nákladů na ohřev vody.

Jednoduchost instalace

Vynikají velmi snadnou montáží bez nutnosti stavebních úprav. Stačí jen najít místo, na kterém bude sprcha chráněna před větrem a na které po nejdelší část dne dopadá sluneční svit.

Doplněk bazénu

Solární sprchy se dají využívat samostatně, ale můžou tvořit i doplněk k bazénům. Pomáhají tak před zbytečným znečištěním bazénové vody například od trávy či hlíny.