Solární plachta pro bazény 2,74 x 5,49 m | 10400318

Sluneční paprsky prostupují solární plachtou a ohřívají vodu bezprostředně pod hladinou. Bublinky působí při slunečním... více informací »
Solární plachta pro bazény 2
Značka: Marimex
790 Kč
Do obchodu
Sluneční paprsky prostupují solární plachtou a ohřívají vodu bezprostředně pod hladinou. Bublinky působí při slunečním...

Sluneční paprsky prostupují solární plachtou a ohřívají vodu bezprostředně pod hladinou. Bublinky působí při slunečním záření jako čočky a tím zvyšují teplotu vody. V noci zamezují odparu vody, chemických prostředků a ochlazování vody. Solární plachta také částečně chrání proti spadu nečistoto do bazénu. Solární plachta je vyrobena z modré bublinkové polyetylénové tepelně izolační plachty.
 
Solární plachta je určena pro bazén Tahiti 2,74 x 5,49 m.
 
Rozměrová odchylka:Povolená rozměrová odchylka je ±2 %.

Výhody solárních plachet

Komfortní koupání

Díky solární plachtě se komfort teplé vody stane standardem i mimo letní měsíce. Příjemné prostředí ke koupání poskytne od začátku jara až po první ryze podzimní dny.

V souladu s přírodou

Solární plachta dokáže působením slunečních paprsků snadno prohřát vodu pod hladinou. Bublinky fungují jako čočky, a tak při slunečním záření zvyšují celkovou teplotu vody.

Nečistoty nemají šanci

Při pravidelném používání solární plachta zamezuje spadu nečistot do bazénu a minimalizuje odpařování vody, čímž snižuje ztráty aplikované bazénové chemie. Tento vynikající výrobek Solární plachta pro bazény lze získat přímo tady a teď na našich stránkách ve známé rubrice zastřešení a zakrytí bazénů! Nyní můžete najít jiné produkty ze zmíněné rubriky za příznivou cenu. Oblíbený výrobce Marimex vyrábí skvělý sortiment. Přesvědčte se sami! Nebojte, máme toho více, máme v nabídce také další kvalitní kousky od značky Marimex. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.

Ve slevě tento výrobek Solární plachta pro bazény 2,74 x 5,49 m | 10400318 od společnosti se zárukou kvality Marimex je k dostání online skutečně výhodně! Právě nyní za 790 Kč.