Solární plachta modrá pro bazény s Ø hladiny 1,55 m | 10400325

Sluneční paprsky prostupují solární plachtou a ohřívají vodu bezprostředně pod hladinou. Plachta v noci zamezují odparu vody,... více informací »
Solární plachta modrá pro bazény s Ø hladiny 1
Značka: Marimex
219 Kč
Do obchodu
Sluneční paprsky prostupují solární plachtou a ohřívají vodu bezprostředně pod hladinou. Plachta v noci zamezují odparu vody,...

Sluneční paprsky prostupují solární plachtou a ohřívají vodu bezprostředně pod hladinou. Plachta v noci zamezují odparu vody, chemických prostředků a ochlazování vody. Solární plachta také částečně chrání proti spadu nečistoto do bazénu
 

Solární plachta je vhodná pro všechny bazény s průměrem hladiny 1,55 m (např. bazén Tampa 1,83 m.)
 
Rozměrová odchylka:
Povolená rozměrová odchylka je ±2 %.
 

Proč vybrat tuto solární plachtu

Propouští sluneční paprsky do vody a díky tomu prohřívá celý obsah bazénu.

Barevně splývá s hladinou vody a po estetické stránce působí přirozeně.

Zabraňuje odpařování vody a tím šetří náklady na bazénovou chemii.

Chrání bazén před nečistotami a prodlužuje koupací sezónu.

 

Výhody solárních plachet

Komfortní koupání

Díky solární plachtě se komfort teplé vody stane standardem i mimo letní měsíce. Příjemné prostředí ke koupání poskytne od začátku jara až po první ryze podzimní dny.

V souladu s přírodou

Solární plachta dokáže působením slunečních paprsků snadno prohřát vodu pod hladinou. Bublinky fungují jako čočky, a tak při slunečním záření zvyšují celkovou teplotu vody.

Nečistoty nemají šanci

Při pravidelném používání solární plachta zamezuje spadu nečistot do bazénu a minimalizuje odpařování vody, čímž snižuje ztráty aplikované bazénové chemie.
Designový produkt Solární plachta modrá pro bazény s Ø hladiny 1,55 m | 10400325 seženete rovnou na webu v populární rubrice ohřívače vody. Nyní můžete koupit parádní produkty z této populární rubriky za super cenu! V očích zákazníků populární výrobce Marimex dlouhodobě prodává vynikající produkty To však není vše, nebojte, v nabídce toho máme víc! Máme v nabídce také další vybrané kousky od dodavatele Marimex. Výběr toho nejlepšího najdete níže.

Tento skvělý produkt Solární plachta modrá pro bazény s Ø hladiny 1,55 m | 10400325 od odblíbeného výrobce Marimex jednoduše naleznete zde nyní se slevou! Nabídky již od 219 Kč.