Skluzavka s přípojkou na vodu červená 3,0 m | 11640253

Kvalitní dětská skluzavka s přípojkou na vodu je vyrobena z pevného plastu. Přídavnou skluzavku lze umístit k většině dětských hřišť s... více informací »
Skluzavka s přípojkou na vodu červená 3
Značka: Marimex
2 690 Kč
Do obchodu
Kvalitní dětská skluzavka s přípojkou na vodu je vyrobena z pevného plastu. Přídavnou skluzavku lze umístit k většině dětských hřišť s...

Kvalitní dětská skluzavka s přípojkou na vodu je vyrobena z pevného plastu. Přídavnou skluzavku lze umístit k většině dětských hřišť s nástupní výškou 150 cm.
 
Skluzavky vynikají dlouhou stálobarevností a pevností. Je vyrobena v EU.
 

Výhody:

kvalitní a pevné provedení, materiál UV stabilní HDPE
dlouhá stálobarevnost
vynikající kluzné vlastnosti
přípojka na vodu
mrazuvzdorná
odolná vůči UV záření, odolná vůči poškrábání 
vyrobeno z recyklovaného polyetylenu – šetrné k životnímu prostředí
vhodné pro děti od 3 do 10 let
nosnost 50 kgŠířka 40 cmVýška bočnice 37 cm
Kvalitní a levný produkt Skluzavka s přípojkou na vodu červená 3,0 m | 11640253 můžete najít pohodlně na našem webu v kategorii skluzavky. Vyberte si ještě jiné výrobky z této sekce za mimořádně nízkou cenu. Nebojte, v nabídce toho máme víc, mrkněte také na další prověřené produkty od výrobce Marimex. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Přední dodavatel Marimex má velmi kvalitní sortiment Nabídka platí do vyprodání zásob!

Oblíbený a kvalitní produkt Skluzavka s přípojkou na vodu červená 3,0 m | 11640253 od společnosti Marimex jednoduše můžete sehnat právě za akční cenu! Akční cena 2 690 Kč.