Skimmer Olympic Premium | 10900032

Skimmer Olympic Premium  pro nadzemní a zapuštěné bazény Orlando slouží k odstraňování nečistot z hladiny bazénu. Skimmer... více informací »
Skimmer Olympic Premium | 10900032
Značka: Marimex
990 Kč
Do obchodu
Skimmer Olympic Premium  pro nadzemní a zapuštěné bazény Orlando slouží k odstraňování nečistot z hladiny bazénu. Skimmer...

Skimmer Olympic Premium  pro nadzemní a zapuštěné bazény Orlando slouží k odstraňování nečistot z hladiny bazénu. Skimmer neboli sběrač nečistot slouží k nasávání vody z hladiny bazénu filtračním zařízením. Nečistoty, jako jsou hmyz, listí a další plovoucí nečistoty, jsou nasávány do sběrače a zachycovány v sítu na nečistoty. Ke sběrači lze připojit jak 5/4 (32 mm) tak i 6/4 (38 mm) hadici.

Výhodou skimmeru Premium je, že u vnějšího rámečku není vidět kování.

Obsah balení:

těleso sběrače
balení šroubů s křížovou hlavou (10 ks)
příruba
kryt příruby
hadicový trn-koleno 32/38 mm
hadicový trn 32/38m + vratnou trysku s kompletním těsněním
hrubé sítko
klapka
víko
talíř pro připojení vysavače
těsnění skimmeru

Upozornění

Zátka zpětné trysky součástí balení není a je třeba si ji objednat zvlášť.
Rozměry:Vnitřní rozměry: 14 x 13,7 cmVe slevě tento výrobek získáte také na našich stránkách ve známé kategorii bazény a doplňky. Nyní si můžete pořídit nové zboží z této známé sekce snadno online. V očích zákazníků populární výrobce Marimex dlouhodobě poskytuje kvalitní produkty. Přesvědčte se!

Tento kvalitní produkt Skimmer Olympic Premium | 10900032 pocházející od značky Marimex jednoduše naleznete u nás teď v akci! Právě lze objednat jen za 990 Kč.