Sealife Flex Connect Micro Tray Sl9902

Připojte k základně blesk nebo světlo a zvyšte tak stabilitu vaší podvodní kamery. Snadno připojte další držadla, světla, blesky a ramena Flex... více informací »
Sealife Flex Connect Micro Tray Sl9902
Značka: Sealife
1 248 Kč
Do obchodu
Připojte k základně blesk nebo světlo a zvyšte tak stabilitu vaší podvodní kamery. Snadno připojte další držadla, světla, blesky a ramena Flex...

Připojte k základně blesk nebo světlo a zvyšte tak stabilitu vaší podvodní kamery. Snadno připojte další držadla, světla, blesky a ramena Flex Arm pohým kliknutím a sundejte je stisknutím tlačítka. Standartní stativový šroub ¼-20 zajistí připojení všech kamer a fotoaparátů.

GoPro kameru lze snadno připojit k základně pomocí stativového adaptéru pro GoPro.

Tento oblíbený výrobek Sealife Flex Connect Micro Tray Sl9902 máte možnost sehnat v pohodě u nás ve známé sekci digitální fotoaparáty. Máme pro vás ještě ostatní zboží ve zmiňované kategorii snadno online. To není všechno, nebojte, v nabídce toho máme víc! Prozkoumejte u nás také více skvělých kousků od dodavatele Sealife. Výběr toho nejlepšího najdete níže.

Výjimečný a žádaný výrobek Sealife Flex Connect Micro Tray Sl9902 pocházející od značky Sealife pořídíte na našich stránkách teď skutečně výhodně. Nyní lze objednat jen za 1 248 Kč.