Scubapro Twin Jet Max Modrás

Tyto extrémně výkonné ploutve mají o něco tužší list a jsou tak vhodnější spíše pro potápěče, kteří preferují... více informací »
Scubapro Twin Jet Max Modrás
Značka: Scubapro
4 394 Kč
Do obchodu
Tyto extrémně výkonné ploutve mají o něco tužší list a jsou tak vhodnější spíše pro potápěče, kteří preferují...

Tyto extrémně výkonné ploutve mají o něco tužší list a jsou tak vhodnější spíše pro potápěče, kteří preferují výraznější odezvu svých kopů.

Dokonalé ploutve s patentovanou hnací technologií!
Ploutve Twin Jet Max mají také patentovaný dělený tvar vztlakové plochy, takže jsou při nižší vynakládané námaze optimálně účinné. Dvousložková konstrukce umožňuje SCUBAPRO Jet Max optimalizovat výkon, ovladatelnost a pohodlí při potápění.

Patentovaná a ověřená technologie děleného listu má prokazatelně větší účinnost při pohybu vpřed za současně značně nižší vynakládané námahy než u tradičních listů.
Dvousložková konstrukce umožňuje kombinovat ty nejlepší charakteristiky dvou odlišných, avšak vzájemně slučitelných materiálů, čímž je dosahováno skvělých výkonů.
Otvory omezující odpor vody podstatně snižují odpor při pohybech nahoru i dolů.
Rozšířená plocha styku s chodidlem funguje jako páka pro zesílení záběru.
Měkká kapsa pro nohu s otvory a anatomickou konstrukcí byla navržena tak, aby dobře seděla a plynule přenášela energii vyvíjenou potápěčem do ploutve.
Pružinové patní pásky je možné dle potřeby vyměnit za standardní Bungee řemínky s nastavitelnou sponou.
Absolutně fantastická ploutev do proudů.

Tento zlevněný kus Scubapro Twin Jet Max Modrás od značky Scubapro můžete sehnat na našich stránkách teď právě za výborné peníze. Právě lze objednat jen za 4 394 Kč.