Scubapro Synergy Mini Modrá, Stříbrná

Exkluzivní tělová maska vyrobená z vysoce kvalitního, hyperalergenního a extrémě měkkého silikonu. Měkká nosní kapsa... více informací »
Scubapro Synergy Mini Modrá
Značka: Scubapro
2 704 Kč
Do obchodu
Exkluzivní tělová maska vyrobená z vysoce kvalitního, hyperalergenního a extrémě měkkého silikonu. Měkká nosní kapsa...

Exkluzivní tělová maska vyrobená z vysoce kvalitního, hyperalergenního a extrémě měkkého silikonu. Měkká nosní kapsa umožňuje snadné vyrovnání tlaku. Silikonová lícnice je formována do úzkých žeber a je tedy velmi pohodlná na nošení pro téměř jakýkoliv obličej. Kromě toho lze masku zabalit do velmi malého balení. Výrazně velké zorné pole. Pružný řemínek s rychlopřezkou

Jak se postarat o nově zakoupenou masku, aby se nemlžila?

Tipy a informace naleznete v našem blog článku: www.albe.cz/clanek/jak-osetrit-novou-masku


Oblíbený produkt Scubapro Synergy Mini Modrá, můžete získat ještě na našich stránkách zařazený v rubrice potápěčské masky! Najděte si akční produkty ve zmíněné rubrice za báječnou cenu! Náš sortiment je široký, máme v nabídce další skvělé zboží od výrobce Scubapro. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu. V očích zákazníků populární výrobce Scubapro vás obohatí o kvalitní zboží Nové kousky každý den!

Tento výjimečný produkt Scubapro Synergy Mini Modrá, Stříbrná od top výrobce Scubapro pořídíte tady a teď právě za výprodejovou cenu! Ceny již od 2 704 Kč.