Scubapro Seawing Supernova Botička černá černáxl

 Chcete vzít svou novou Seawing Supernovu do tropů na potápění v teplé vodě? Žádný problém. Inovativní dvoudílný design... více informací »
Scubapro Seawing Supernova Botička černá černáxl
Značka: Scubapro
1 274 Kč
Do obchodu
 Chcete vzít svou novou Seawing Supernovu do tropů na potápění v teplé vodě? Žádný problém. Inovativní dvoudílný design...

 Chcete vzít svou novou Seawing Supernovu do tropů na potápění v teplé vodě? Žádný problém.

Inovativní dvoudílný design Seawing Supernova společnosti SCUBAPRO s kapsou na čepel a chodidlo lisované samostatně, umožňuje nahradit standardní otevřenou kapsu na patě volitelnou plnou kapsou na nohy pro potápění naboso. Jednoduše rozeberte spojovací systém Socket-Lock ploutve, vyměňte otevřenou kapsu na patě za plnou kapsu na nohy, znovu složte a jste připraveni vyrazit do vody. Celá kapsa na chodidlo je vyrobena z prémiového Monprene a je vybavena reprofilovanou patou, která zabraňuje klouzání a tření.

Unikátní a žádaný produkt naleznete přímo na stránkách zařazený v rubrice ploutve. Nyní koupíte podobné produkty z této známé sekce za výprodejovou cenu. Oblíbená značka Scubapro vás obohatí o vysoce kvalitní zboží . Udělejte radost sami sobě.

Kvalitní a oblíbený kus Scubapro Seawing Supernova Botička černá černáxl od spolehlivé značky Scubapro můžete sehnat zde teď právě za rozumné peníze! Aktuálně za super cenu 1 274 Kč.