Scubapro Seawing Supernova Botička černá černál

 Chcete vzít svou novou Seawing Supernovu do tropů na potápění v teplé vodě? Žádný problém. Inovativní dvoudílný design... více informací »
Scubapro Seawing Supernova Botička černá černál
Značka: Scubapro
1 274 Kč
Do obchodu
 Chcete vzít svou novou Seawing Supernovu do tropů na potápění v teplé vodě? Žádný problém. Inovativní dvoudílný design...

 Chcete vzít svou novou Seawing Supernovu do tropů na potápění v teplé vodě? Žádný problém.

Inovativní dvoudílný design Seawing Supernova společnosti SCUBAPRO s kapsou na čepel a chodidlo lisované samostatně, umožňuje nahradit standardní otevřenou kapsu na patě volitelnou plnou kapsou na nohy pro potápění naboso. Jednoduše rozeberte spojovací systém Socket-Lock ploutve, vyměňte otevřenou kapsu na patě za plnou kapsu na nohy, znovu složte a jste připraveni vyrazit do vody. Celá kapsa na chodidlo je vyrobena z prémiového Monprene a je vybavena reprofilovanou patou, která zabraňuje klouzání a tření.

Tento výjimečný produkt je k sehnání bezstarostně tu na stránkách v sekci ploutve! Připravili jsme pro vás unikátní kousky z této oblíbené rubriky za výhodnou cenu!

Kvalitní produkt Scubapro Seawing Supernova Botička černá černál od známého předního výrobce Scubapro máte možnost sehnat již dnes skutečně levně. Nyní získáte od 1 274 Kč.