Scubapro Seawing Supernova Botička Bílá Bíláxs

Chcete vzít svou novou Seawing Supernovu do tropů na potápění v teplé vodě? Žádný problém. Inovativní dvoudílný design... více informací »
Scubapro Seawing Supernova Botička Bílá Bíláxs
Značka: Scubapro
1 274 Kč
Do obchodu
Chcete vzít svou novou Seawing Supernovu do tropů na potápění v teplé vodě? Žádný problém. Inovativní dvoudílný design...

Chcete vzít svou novou Seawing Supernovu do tropů na potápění v teplé vodě? Žádný problém.

Inovativní dvoudílný design Seawing Supernova společnosti SCUBAPRO s kapsou na čepel a chodidlo lisované samostatně, umožňuje nahradit standardní otevřenou kapsu na patě volitelnou plnou kapsou na nohy pro potápění naboso. Jednoduše rozeberte spojovací systém Socket-Lock ploutve, vyměňte otevřenou kapsu na patě za plnou kapsu na nohy, znovu složte a jste připraveni vyrazit do vody. Celá kapsa na chodidlo je vyrobena z prémiového Monprene a je vybavena reprofilovanou patou, která zabraňuje klouzání a tření.

Diskontní kus Scubapro Seawing Supernova Botička můžete dostat jednoduše tady u nás v kategorii ploutve! Nyní můžete najít podobné výrobky ze zmíněné kategorie z pohodlí domova!

Tento exkluzivní výrobek Scubapro Seawing Supernova Botička Bílá Bíláxs od oblíbené značky Scubapro pohodlně dostanete na našich stránkách nyní za výborné peníze! Nyní můžete mít za 1 274 Kč.