Scubapro Seawing Supernova Botička Bílá Bílás

Chcete vzít svou novou Seawing Supernovu do tropů na potápění v teplé vodě? Žádný problém. Inovativní dvoudílný design... více informací »
Scubapro Seawing Supernova Botička Bílá Bílás
Značka: Scubapro
1 274 Kč
Do obchodu
Chcete vzít svou novou Seawing Supernovu do tropů na potápění v teplé vodě? Žádný problém. Inovativní dvoudílný design...

Chcete vzít svou novou Seawing Supernovu do tropů na potápění v teplé vodě? Žádný problém.

Inovativní dvoudílný design Seawing Supernova společnosti SCUBAPRO s kapsou na čepel a chodidlo lisované samostatně, umožňuje nahradit standardní otevřenou kapsu na patě volitelnou plnou kapsou na nohy pro potápění naboso. Jednoduše rozeberte spojovací systém Socket-Lock ploutve, vyměňte otevřenou kapsu na patě za plnou kapsu na nohy, znovu složte a jste připraveni vyrazit do vody. Celá kapsa na chodidlo je vyrobena z prémiového Monprene a je vybavena reprofilovanou patou, která zabraňuje klouzání a tření.

Oblíbený produkt lze nakoupit prostě tu na stránkách v sekci ploutve. Prozkoumejte kvalitní kousky z této populární sekce za skvělou cenu! Oblíbený dodavatel Scubapro prodává špičkový sortiment za super cenu!

Hodně prodávaný kus Scubapro Seawing Supernova Botička Bílá Bílás od společnosti Scubapro jde sehnat v naší online nabídce za zcela nejnižší cenu! Nyní pořídíte za super cenu 1 274 Kč.