Scubapro Seawing Supernova Botička Bílá Bílám

Chcete vzít svou novou Seawing Supernovu do tropů na potápění v teplé vodě? Žádný problém. Inovativní dvoudílný design... více informací »
Scubapro Seawing Supernova Botička Bílá Bílám
Značka: Scubapro
1 274 Kč
Do obchodu
Chcete vzít svou novou Seawing Supernovu do tropů na potápění v teplé vodě? Žádný problém. Inovativní dvoudílný design...

Chcete vzít svou novou Seawing Supernovu do tropů na potápění v teplé vodě? Žádný problém.

Inovativní dvoudílný design Seawing Supernova společnosti SCUBAPRO s kapsou na čepel a chodidlo lisované samostatně, umožňuje nahradit standardní otevřenou kapsu na patě volitelnou plnou kapsou na nohy pro potápění naboso. Jednoduše rozeberte spojovací systém Socket-Lock ploutve, vyměňte otevřenou kapsu na patě za plnou kapsu na nohy, znovu složte a jste připraveni vyrazit do vody. Celá kapsa na chodidlo je vyrobena z prémiového Monprene a je vybavena reprofilovanou patou, která zabraňuje klouzání a tření.


Tento kvalitní a levný kus Scubapro Seawing Supernova Botička Bílá máte možnost najít zrovna tu na našich stránkách v oblíbené rubrice ploutve. Připravili jsme unikátní výrobky z této známé rubriky v bezva akci. Naše nabídka je široká, prozkoumejte u nás další skvělé kousky od značky Scubapro. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Přední výrobce Scubapro pro své zákazníky nabízí vynikající zboží .

Oblíbený a kvalitní produkt Scubapro Seawing Supernova Botička Bílá Bílám od společnosti se zárukou kvality Scubapro máte možnost koupit zde teď pořád výhodně. Produkt momentálně prodáváme za 1 274 Kč.