Scubapro Seawing Supernova Bílá Bíláxl

Seawing Supernova Nová Seawing Supernova představují další generaci výkonných ploutví SCUBAPRO. Nabízí maximální výkon,... více informací »
Scubapro Seawing Supernova Bílá Bíláxl
Značka: Scubapro
5 694 Kč
Do obchodu
Seawing Supernova Nová Seawing Supernova představují další generaci výkonných ploutví SCUBAPRO. Nabízí maximální výkon,...

Seawing Supernova

Nová Seawing Supernova představují další generaci výkonných ploutví SCUBAPRO. Nabízí maximální výkon, konstrukce, střihu a všestrannosti, Supernova je tou pravou volbou pro nadšené  rekreační a profesionální potápěče hledající maximumum kontroly, rychlosti, síly při každém kopu . Osvědčená technologie Pivot Control Technology (PCT) pracuje v tandemu s us jedinečným centrálním panelem Auto-Adjust, který vždy poskytuje optimální úhel náběhu čepele. S inovativním Seawing Supernova dvoudílným designem, lisovaná kapsa na nohu a čepel , které jsou samostatně se tyto ploutve vejdou do každého zavazadla. 

 

  • Inovativní tvar čepele produkuje větší výkon, větší rychlost a lepší manévrovatelnost.
  • Membrána centrálního panelu čepele automaticky upravuje úhel náběhu na základě síly kopání síla, která umožňuje snadnější kopání a poskytne maximální výkon, když potřeba
  • Centrální panel Hydra Loop odvádí proud vody dozadu pro zvýšení účinnosti a tahu.
  • Technologie Pivot Control zajišťuje nejúčinnější rozsah úhlu 40º až 50º..
  • Twin-tip křidélka zlepšují kontrolu a manévrovatelnost pro žábí a další kopy
  • Dvoudílná konstrukce usnadňuje přepravu a zvyšuje všestrannost
  • Kapsa na čepel a nohu jsou lisovány samostatně s odolným zámkem Socket-Lock Spojovací systém, který umožňuje snadnou montáž a demontáž.
  • Víceúčelový nástroj ve stylu přívěsku na klíče je součástí dodávky (25 550 001) pro montáž a demontáž nožní kapsy a čepele spolu s cestovní taškou.
  • Vyrobeno z prémiového Monprene® pro dlouhotrvající trvanlivost.

 

 

Tento velmi oblíbený produkt je k dispozici bez problémů na našich stránkách zařazený v rubrice ploutve. Pořiďte si kvalitní výrobky z této oblíbené rubriky za super cenu!

Tento designový výrobek Scubapro Seawing Supernova Bílá Bíláxl od známé kvalitní značky Scubapro jednoduše seženete online za zcela nejnižší cenu! Pouze nyní za 5 694 Kč.