Scubapro Seawing Nova Modráxl

Potápěčské ploutve SCUBAPRO SEAWING NOVA Ploutve Seawing Nova spojují osvědčenou SCUBAPRO Seawing technologii s nejnovější... více informací »
Scubapro Seawing Nova Modráxl
Značka: Scubapro
4 810 Kč
Do obchodu
Potápěčské ploutve SCUBAPRO SEAWING NOVA Ploutve Seawing Nova spojují osvědčenou SCUBAPRO Seawing technologii s nejnovější...

Potápěčské ploutve SCUBAPRO SEAWING NOVA

Ploutve Seawing Nova spojují osvědčenou SCUBAPRO Seawing technologii s nejnovější inovací v oblasti hydrodynamického designu, vyznačují se proto velkým přenosem síly ve vodě.

• Nově vyvinutá Powerová žebra zaručují dokonalý záběrový úhel
čímž celý list generuje do neobvykle silného posunu s minimálním odporem
• Mrtvá část mezi nohou a ploutvovým listem byla odstraněna a voda protéká pod listem. Potápěč pozná zřetelně větší posun s menší námahou
• Geometrický design listu zaručuje optimální proudění vody a tím i větší pohon
• Obzvláště široká obrysová hrana pro dodatečný pohon
• Ergonomická nožní část s prodlouženou podrážkou pro dokonalý přenos síly
• Nově vyvinutý a vysoce elastický, ale robustní Bugee Strap systém (pružný patní pásek)
• Monoprenová konstrukce zajišťuje dlouhou životnost

Ohledně výběru vhodné velikosti nás neváhejte kontaktovat po-pá 10-18h.

 

 

Tento žádaný produkt Scubapro Seawing Nova Modráxl je k dispozici přímo tady na stránkách v oblíbené rubrice ploutve. Vyhledejte si vyjímečné produkty ve zmíněné sekci na pár kliknutí! V očích zákazníků populární výrobce Scubapro dodává špičkové výrobky. Pořiďte si super produkty od tohoto výrobce. Naše nabídka je široká, máme v nabídce také další zboží od výrobce Scubapro. Výběr toho nejlepšího najdete níže.

Unikátní a žádaný produkt Scubapro Seawing Nova Modráxl značky Scubapro můžete získat zde nyní za akční cenu. Ceny od 4 810 Kč.