Scubapro Seawing Nova Modrám

Potápěčské ploutve SCUBAPRO SEAWING NOVA Ploutve Seawing Nova spojují osvědčenou SCUBAPRO Seawing technologii s nejnovější... více informací »
Scubapro Seawing Nova Modrám
Značka: Scubapro
4 810 Kč
Do obchodu
Potápěčské ploutve SCUBAPRO SEAWING NOVA Ploutve Seawing Nova spojují osvědčenou SCUBAPRO Seawing technologii s nejnovější...

Potápěčské ploutve SCUBAPRO SEAWING NOVA

Ploutve Seawing Nova spojují osvědčenou SCUBAPRO Seawing technologii s nejnovější inovací v oblasti hydrodynamického designu, vyznačují se proto velkým přenosem síly ve vodě.

• Nově vyvinutá Powerová žebra zaručují dokonalý záběrový úhel
čímž celý list generuje do neobvykle silného posunu s minimálním odporem
• Mrtvá část mezi nohou a ploutvovým listem byla odstraněna a voda protéká pod listem. Potápěč pozná zřetelně větší posun s menší námahou
• Geometrický design listu zaručuje optimální proudění vody a tím i větší pohon
• Obzvláště široká obrysová hrana pro dodatečný pohon
• Ergonomická nožní část s prodlouženou podrážkou pro dokonalý přenos síly
• Nově vyvinutý a vysoce elastický, ale robustní Bugee Strap systém (pružný patní pásek)
• Monoprenová konstrukce zajišťuje dlouhou životnost

Ohledně výběru vhodné velikosti nás neváhejte kontaktovat po-pá 10-18h.

 

 

Velmi prodávaný výrobek Scubapro Seawing Nova Modrám můžete najít prostě tady na webu v oblíbené rubrice ploutve! Najděte si parádní produkty z naší sekce za internetové ceny! Přední značka Scubapro má v nabídce prvotřídní sortiment. Však to vidíte sami! Nebojte, v nabídce toho máme víc, prozkoumejte u nás taky další kvalitní kousky od značky Scubapro. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.

Výjimečný výrobek Scubapro Seawing Nova Modrám pocházející od značky Scubapro seženete právě nyní se slevou. Teď v akci 4 810 Kč.