Scubapro Rukavice D-flex 2mm M – L

Rukavice Scubapro Stretch D-flex 2mm NEJNOVĚJŠÍ MODEL!!!! Nové pojetí potápěčských rukavic vyrobených z 2mm super pružného... více informací »
Scubapro Rukavice D-flex 2mm M - L
Značka: Scubapro
988 Kč
Do obchodu
Rukavice Scubapro Stretch D-flex 2mm NEJNOVĚJŠÍ MODEL!!!! Nové pojetí potápěčských rukavic vyrobených z 2mm super pružného...

Rukavice Scubapro Stretch D-flex 2mm

NEJNOVĚJŠÍ MODEL!!!!

Nové pojetí potápěčských rukavic vyrobených z 2mm super pružného neoprenu s třecími body na povrchu.
Sedí přesně na každou velikost ruky a neumožňuje cirkulaci vody, ruce zůstávají v suchu jako by se jednalo o suchou manžetu.
Též nedochází ke snížení citlivosti prstů nebo volnosti pohybu.
Ideální pro teplé až středně teplé vody nebo jako dodatečná tepelná vrstva a těsnění před vodou pod rukavicí suchého obleku.
Ideální pro potápěče-fotografy a filmaře.

Velikosti: XS/S, M/L, XL/XXL
Barva: černá

Hodně povedený produkt Scubapro Rukavice D-flex 2mm M – L můžete sehnat snadno na webu v oblíbené rubrice neoprenové rukavice! Nyní si můžete vybrat ještě ostatní produkty ve zmiňované kategorii jednoduše online! To ale ovšem není vše, nebojte, máme toho více. Podívejte se taky na další zboží od značky Scubapro. Najdete je níže na této stránce. Významný dodavatel Scubapro pro vás vyrábí skvělý sortiment.

Kvalitní a levný produkt Scubapro Rukavice D-flex 2mm M - L od odblíbeného výrobce Scubapro můžete sehnat teď skutečně výhodně. Nabídky již od 988 Kč.