Scubapro Nova Scotia 7.5 Lspánské

Polosuchý oblek Nova Scotia nabízí tepelnou ochranu jako žádný jiný oblek na trhu. Jde o náš best-seller, ve kterém se i sami... více informací »
Scubapro Nova Scotia 7.5 Lspánské
Značka: Scubapro
15 860 Kč
Do obchodu
Polosuchý oblek Nova Scotia nabízí tepelnou ochranu jako žádný jiný oblek na trhu. Jde o náš best-seller, ve kterém se i sami...

Polosuchý oblek Nova Scotia nabízí tepelnou ochranu jako žádný jiný oblek na trhu.

Jde o náš best-seller, ve kterém se i sami potápíme. Nova Scotia ti bez nutnosti velké investice do suchého obleku zajistí možnost potápění v českých podmínkách pohodlně od března do listopadu.

S vodotěsným zipem YKK Aquaseal Vision, vylepšenou vnitřní vložkou, dvěma zipy na kotnících a zápěstích, ale i celou řadou dalších funkcí a prvků je tento oblek jedničkou co se tepelné ochrany do chladných vod nebo pro opakované ponory týče.

Kukla je součástí setu. Technicky propracované detaily jako u obleku

Everflex. Tento oblek je jasnou volbou pro ty, co nechtějí  investovat do suchého obleku a chtějí mít pro sebe správnou tepelnou ochranu. Pod vodou ještě nikomu nebylo teplo a není zdravé dlouhodobě prochládat.

Oblíbený kousek Scubapro Nova Scotia 7.5 Lspánské získáte lehce na stránkách zařazený v rubrice neopreny. Nyní získáte akční zboží ve zmiňované kategorii ve slevě. U nás vám nabídneme víc, máme v nabídce také další kvalitní produkty od výrobce Scubapro. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Tato značka Scubapro pro své zákazníky prodává velmi kvalitní produkty. Podívejte se sami.

Unikátní výrobek Scubapro Nova Scotia 7.5 Lspánské od odblíbeného výrobce Scubapro snadno můžete pořídit nyní v akci. Nabídky od 15 860 Kč.