Scubapro K2 Medium Kalhoty Dámské Xldámské

Tepelná ochrana do všech vod Když potřebujete extra teplo, středně těžké kalhoty a vršek s dlouhým rukávem, je K2 Medium z vysoce odolného plyše... více informací »
Scubapro K2 Medium Kalhoty Dámské Xldámské
Značka: Scubapro
2 990 Kč
Do obchodu
Tepelná ochrana do všech vod Když potřebujete extra teplo, středně těžké kalhoty a vršek s dlouhým rukávem, je K2 Medium z vysoce odolného plyše...

Tepelná ochrana do všech vod

Když potřebujete extra teplo, středně těžké kalhoty a vršek s dlouhým rukávem, je K2 Medium z vysoce odolného plyše (339g/m2) ideální volbou. Prodyšné, teplé a pružné.

Ve slevě tento produkt Scubapro K2 Medium Kalhoty Dámské Xldámské máte možnost dostat přímo tu na našich stránkách ve známé sekci oblečení a obuv. Získejte ještě ostatní výrobky ze zmíněné rubriky z pohodlí domova. Tento výrobce Scubapro pro vás vyrábí skvělý sortiment Oblíbené kousky se u nás dlouho neohřejí. To však není vše, u nás vám nabízíme více. U nás totiž najdete další kvalitní kousky od výrobce Scubapro. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Akční výrobek Scubapro K2 Medium Kalhoty Dámské Xldámské od top výrobce Scubapro jednoduše můžete najít na našich stránkách teď opravdu levně! Akční ceny od 2 990 Kč.