Scubapro Jet

Ploutve Jet Fin od SCUBAPRO mají dlouholetou tradici. Již v roce 1965 vytyčily standardy pro výkon a odolnost a jejich oblíbenost se... více informací »
Scubapro Jet
Značka: Scubapro
5 590 Kč
Do obchodu
Ploutve Jet Fin od SCUBAPRO mají dlouholetou tradici. Již v roce 1965 vytyčily standardy pro výkon a odolnost a jejich oblíbenost se...

Ploutve Jet Fin od SCUBAPRO mají dlouholetou tradici. Již v roce 1965 vytyčily standardy pro výkon a odolnost a jejich oblíbenost se od té doby nezměnila.

Vyjímečně dokonalé ploutve jsou v současnosti jedny z nejžádanějších ploutví na trhu.

Osvědčené konstrukční otvory snižují odpor vody při pohybech vzhůru a dolů.
Legendární celogumové ploutve s kratším širokým listem a vyšší váhou, se skvěle hodí pro potápění v suchém obleku, ideální tuhost zajišťuje pohodlné a efektivní plavání.
Vhodné pro „žabí kop“.
Originální kovové pružiny Scubapro součástí ploutví.

Originální gumové ploutve – ne kopie! (MADE IN USA)

Hmotnost 1 ploutve: 1,3 kg

 

Velikosti:

do velikosti nohy 38   … L

do velikosti nohy 43   … XL

od velikosti nohy 44   … XXL

Tento akční a ve slevě produkt Scubapro Jet máte možnost sehnat prostě tu na webu v populární sekci ploutve! Nyní získáte ostatní zboží z této populární kategorie snadno online. U nás toho najdete mnohem více, prozkoumejte u nás taky další vybrané produkty značky Scubapro. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Tento velmi žádaný produkt Scubapro Jet originál od značky Scubapro snadno najdete tady a teď právě za výhodnou cenu! Nabídka již od 5 590 Kč.