Scubapro Jet Sport Ff Modrás

 Ploutve Scubapro Jet Sport Full Foot  Tyto kvalitní ploutve s botkou jsou ideální pro potápění v tropických či mírných... více informací »
Scubapro Jet Sport Ff Modrás
Značka: Scubapro
1 768 Kč
Do obchodu
 Ploutve Scubapro Jet Sport Full Foot  Tyto kvalitní ploutve s botkou jsou ideální pro potápění v tropických či mírných...

 Ploutve Scubapro Jet Sport Full Foot 

Tyto kvalitní ploutve s botkou jsou ideální pro potápění v tropických či mírných vodách. Jedná se o mimořádně komfortní a výkonné ploutve.
Tyto botičkové ploutve jsou také výbornou volbou pro šnorchlování.

Mimořádně komfortní a relexačně tvarovaná botka, ve které si Vaše noha doslova odpočine i při delším ponoru nebo šnorchlování.
Zesílené hrany, vysoce odolné proti prolomení listu.
Dvousložkový plný list s výraznými odtokovými kanálky pro vysokou účinnost kopu a optimální mobilitu pod vodou.
Výrazné odtokové kanály, kdy veškerou energii pohybu dáváte do kopu, ale ne do nápřahu. Oproti jiným ploutvím, které mají plný list, šetříte až 40% své energie. To znamená, že při běžném používání Vás nebolí nohy a nechytají Vás křeče.
Extrémě flexibilní a současně odolný list díky systému proměnlivé tuhosti. 
Ploutve vydrží jakoukoliv námahu.
Moderní a spolehlivý design.
Pro nazouvání se nerozlišuje levá a pravá ploutev.

 

XS 36-37
S 38-39
M 40-41
L 42-43
XL 44-45


Ve slevě tento produkt Scubapro Jet Sport Ff získáte právě nyní tu na stránkách v populární rubrice ploutve! Vyhledejte si ještě podobné výrobky z této kategorie za nejlepší ceny! To ale ovšem není vše, nebojte, v nabídce toho máme víc! Prozkoumejte u nás také další vybrané produkty značky Scubapro. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu. Tato značka Scubapro poskytuje vysoce kvalitní výrobky Nové kousky každý den.

Velmi žádaný kus Scubapro Jet Sport Ff Modrás od výrobce Scubapro můžete sehnat zrovna opravdu levně! Nabídka již od 1 768 Kč.