Scubapro Go Travel

PLOUTVE PRO REKREAČNÍ ŠNORCHLOVÁNÍ A POTÁPĚNÍ, PRO MILOVNÍKY CESTOVÁNÍ. Konstrukce ploutve je tvořena tak, aby při minimální... více informací »
Scubapro Go Travel
Značka: Scubapro
2 080 Kč
Do obchodu
PLOUTVE PRO REKREAČNÍ ŠNORCHLOVÁNÍ A POTÁPĚNÍ, PRO MILOVNÍKY CESTOVÁNÍ. Konstrukce ploutve je tvořena tak, aby při minimální...

PLOUTVE PRO REKREAČNÍ ŠNORCHLOVÁNÍ A POTÁPĚNÍ, PRO MILOVNÍKY CESTOVÁNÍ.

Konstrukce ploutve je tvořena tak, aby při minimální námaze byl co největší výkon.

Tyto kvalitní ploutve s patním páskem na bosou nohu, jsou ideální pro potápění i šnorchlování. Jedná se o mimořádně komfortní a výkonné ploutve.

Ploutve Scubapro GO TRAVEL jsou výbornou volbou pro cestování.

Zesílené hrany, vysoce odolné proti prolomení listu.

Monoprenový plný list pro vysokou účinnost kopu a optimální mobilitu pod vodou (100 % Monprene®).

Lehká konstrukce zvyšuje pohodlí při cestování a usnadní použití ve vodě.

Extrémě flexibilní a současně odolný list díky nejnovější konstrukci. 
Ploutve vydrží jakoukoliv námahu. 25° zalomení listu ploutve poskytuje podélnou tuhost a vytvoření proudového efektu při plavání.
Moderní a spolehlivý design.
Pro nazouvání se nerozlišuje levá a pravá ploutev.
Snadné nazuvání a vyzouvání pomocí pružného patního pásku.
Pružný patní pásek Bungee-strap je vyměnitelný.
Ploutve jsou extrémně výkonné a velmi lehké. Jsou navrženy tak, aby se vám pohodlně vešly do vašeho zavazadla. Jsou ideální na cestování.

 

Tento oblíbený produkt jde koupit zrovna na našich stránkách zařazený v rubrice ploutve. Nyní si můžete pořídit skvělé zboží z této oblíbené rubriky za nejlepší ceny! Známá značka Scubapro vám poskytuje kvalitní zboží. Třeba hledáte něco jiného, u nás vám nabídneme víc. Máme v nabídce ovšem další skvělé zboží od dodavatele Scubapro. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Velmi žádaný produkt Scubapro Go Travel od známé společnosti Scubapro snadno můžete pořídit u nás právě za akční cenu! Nabídka od 2 080 Kč.