Scubapro Easy Pro Rukavice M

Ideální a profesionální systém pro připojení suchých rukavic na suché obleky typu Evertech Breathable nebo i jiných... více informací »
Scubapro Easy Pro Rukavice M
Značka: Scubapro
1 352 Kč
Do obchodu
Ideální a profesionální systém pro připojení suchých rukavic na suché obleky typu Evertech Breathable nebo i jiných...

Ideální a profesionální systém pro připojení suchých rukavic na suché obleky typu Evertech Breathable nebo i jiných výrobců.

Spolehlivý a snadný způsob jak připevnit prakticky každý model suchých rukavic k systému Släggö Flex Ring. Tento systém vyvinutý a vyrobený společností Si Tech tvoří celkem 13 komponentů na každou paži. Jsou přímo určeny ke kroužkům Släggö Flex Rings (velikost L a M), ale lze je použít i pro ostatní nejběžnější modely suchých rukavic (nejsou součástí systému). Släggö Flex Ring je modulární řešení pro rychlou a snadnou výměnu poškozené nebo protržené těsnící manžety na zápěstí suchého obleku.

SNADNÁ INSTALACE I POUŽITÍ

Pro každou paži obsahuje systém kroužek Oberon (kroužek pro zajištění, pryžový kroužek, O-kroužek), kroužek pro rukavici, 4 O-kroužky, a červený, zelený, modrý a žlutý kroužek.

KROUŽEK PRO ZAJIŠTĚNÍ

Je vyroben z pryže pro maximální zajištění – navíc chrání O-kroužek před prachem a nečistotami.

Tento unikátní kus Scubapro Easy Pro Rukavice M od oblíbené značky Scubapro snadno získáte právě ve výprodejové akci! Nabídka od 1 352 Kč.