Scubapro Easy Pro Rukavice L

Ideální a profesionální systém pro připojení suchých rukavic na suché obleky typu Evertech Breathable nebo i jiných... více informací »
Scubapro Easy Pro Rukavice L
Značka: Scubapro
1 352 Kč
Do obchodu
Ideální a profesionální systém pro připojení suchých rukavic na suché obleky typu Evertech Breathable nebo i jiných...

Ideální a profesionální systém pro připojení suchých rukavic na suché obleky typu Evertech Breathable nebo i jiných výrobců.

Spolehlivý a snadný způsob jak připevnit prakticky každý model suchých rukavic k systému Släggö Flex Ring. Tento systém vyvinutý a vyrobený společností Si Tech tvoří celkem 13 komponentů na každou paži. Jsou přímo určeny ke kroužkům Släggö Flex Rings (velikost L a M), ale lze je použít i pro ostatní nejběžnější modely suchých rukavic (nejsou součástí systému). Släggö Flex Ring je modulární řešení pro rychlou a snadnou výměnu poškozené nebo protržené těsnící manžety na zápěstí suchého obleku.

SNADNÁ INSTALACE I POUŽITÍ

Pro každou paži obsahuje systém kroužek Oberon (kroužek pro zajištění, pryžový kroužek, O-kroužek), kroužek pro rukavici, 4 O-kroužky, a červený, zelený, modrý a žlutý kroužek.

KROUŽEK PRO ZAJIŠTĚNÍ

Je vyroben z pryže pro maximální zajištění – navíc chrání O-kroužek před prachem a nečistotami.

Žádaný produkt je k dostání bezprostředně tady na našich stránkách zařazený v kategorii neoprenové rukavice! Připravili jsme nové produkty ve zmíněné rubrice za akční cenu! To ale ovšem není vše, nebojte, máme toho více. U nás najdete další zboží od výrobce Scubapro. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento akční kus Scubapro Easy Pro Rukavice L od top výrobce Scubapro snadno najdete u nás teď v akci! Cena již od 1 352 Kč.