Scubapro Definition Shorty 2.5mm Xxldámské

Neoprenový oblek short 2,5mm DEFINITION Scubapro dámský Všestranný short s důmyslnou úpravou, sofistikovaným designem a... více informací »
Scubapro Definition Shorty 2.5mm Xxldámské
Značka: Scubapro
3 068 Kč
Do obchodu
Neoprenový oblek short 2,5mm DEFINITION Scubapro dámský Všestranný short s důmyslnou úpravou, sofistikovaným designem a...

Neoprenový oblek short 2,5mm DEFINITION Scubapro dámský

Všestranný short s důmyslnou úpravou, sofistikovaným designem a vynikajícím 3D střihem. 

Short je vhodný nejen pro potápění v tropických vodách, ale také pro šnorchlování, plavání, jízdu na raftu, vodním skútru a mnoho dalších sportovních aktivit.
Short je vyroben z 2,5mm velice pružného neoprenu. Nadstandartní zpracování, švy obleku jsou lepené a přešité krycím elastickým plochým stehem. Vynikající pevnost a pružnost švů, které z vnitřní strany na těle ani necítíte. Hladká, kulatá manžetka u krku snižuje cirkulaci vody a úhlopříčný zadní zip poskytuje skvělou volnost pohybu. Vnitřní vrstva se speciální úpravou zaručuje vysokou tepelnou ochranou srovnatelnou s jinými obleky ze silnějších neoprenových materiálů.
Přesvědčte se sami o jeho pohodlí!

– Velice snadná údržba
– Vysoká pružnost
– Ochrana před sluncem
– Vysoká tepelná ochrana (chladnější voda)
– Snadné oblékání a svlékání
– Dlouhá životnost
– Skvělý, dobře padnoucí střih

Barevnost:
Dámský model – černá s jemně fialovými aplikacemi.

Velikosti: XS – XXL

Tento unikátní kus Scubapro Definition Shorty 2.5mm Xxldámské od této skvělé značky Scubapro naleznete u nás teď opravdu výhodně. Výhodně za skvělou cenu 3 068 Kč.