Scubapro Base Boot 4 Neoprenové Boty 43 – 44

Scubapro Base boot jsou nové kvalitní potápěčské botičky. Tloušťka neoprenu je u botiček Scubapro Base o síle 4mm. Boty Scubapro... více informací »
Scubapro Base Boot 4 Neoprenové Boty 43 - 44
Značka: Scubapro
1 066 Kč
Do obchodu
Scubapro Base boot jsou nové kvalitní potápěčské botičky. Tloušťka neoprenu je u botiček Scubapro Base o síle 4mm. Boty Scubapro...

Scubapro Base boot jsou nové kvalitní potápěčské botičky. Tloušťka neoprenu je u botiček Scubapro Base o síle 4mm. Boty Scubapro Base jsou vyztužené v oblasti špiček a paty, pro větší ochranu těchto choulostivých míst. Podrážka u tohoto typu botiček je značně inovována, kdy je pevnější a zároveň poskytne protiskluzové vlastnosti. Avšak jedná se o polotvrdou podrážku, nejsou to typické botičky s tvrdou podrážkou určené na chození po ostrých kamenech. Jednou z největších výhod botiček Scubapro Base je flexibilní pohyb a značný komfort, který ještě více umocňují boční zipy pro pohodlné nazutí.

Kvalitní produkt Scubapro Base Boot 4 Neoprenové Boty 43 - 44 od top značky Scubapro pohodlně získáte teď za extra cenu! Na našich stránkách za 1 066 Kč.