Scubapro Base Boot 4 Neoprenové Boty 39

Scubapro Base boot jsou nové kvalitní potápěčské botičky. Tloušťka neoprenu je u botiček Scubapro Base o síle 4mm. Boty Scubapro... více informací »
Scubapro Base Boot 4 Neoprenové Boty 39
Značka: Scubapro
1 066 Kč
Do obchodu
Scubapro Base boot jsou nové kvalitní potápěčské botičky. Tloušťka neoprenu je u botiček Scubapro Base o síle 4mm. Boty Scubapro...

Scubapro Base boot jsou nové kvalitní potápěčské botičky. Tloušťka neoprenu je u botiček Scubapro Base o síle 4mm. Boty Scubapro Base jsou vyztužené v oblasti špiček a paty, pro větší ochranu těchto choulostivých míst. Podrážka u tohoto typu botiček je značně inovována, kdy je pevnější a zároveň poskytne protiskluzové vlastnosti. Avšak jedná se o polotvrdou podrážku, nejsou to typické botičky s tvrdou podrážkou určené na chození po ostrých kamenech. Jednou z největších výhod botiček Scubapro Base je flexibilní pohyb a značný komfort, který ještě více umocňují boční zipy pro pohodlné nazutí.

Tento akční kousek Scubapro Base Boot 4 Neoprenové Boty 39 od kvalitního výrobce Scubapro máte možnost dostat u nás nyní za výborné peníze! Produkt nakoupíte teď u nás za 1 066 Kč.