Řídící jednotka pro saunová kamna Sawo – ovládací panel – Saunova 2.0 | 11101037

Řídicí jednotka Saunova 2.0 je navržena tak, aby zpříjemnila vaše saunování řadou různých funkcí. Dokáže ve vaší sauně... více informací »
Řídící jednotka pro saunová kamna Sawo - ovládací panel -  Saunova 2.0 | 11101037
Značka: Marimex
3 490 Kč
Do obchodu
Řídicí jednotka Saunova 2.0 je navržena tak, aby zpříjemnila vaše saunování řadou různých funkcí. Dokáže ve vaší sauně...

Řídicí jednotka Saunova 2.0 je navržena tak, aby zpříjemnila vaše saunování řadou různých funkcí. Dokáže ve vaší sauně nastavit teplotu, vlhkost, větrání a osvětlení. Používá se v kombinaci s kamny Nordex Plus NS do výkonu 9,0kW. K výrobku je třeba dokoupit napájení k řídící jednotce – Saunova 2.0 power control. Ovládací panel lze umístit uvnitř i vně sauny. Pouzdro ovládacího panelu z nerezové oceli.Je vybavena inteligentním ovládáním, které střídavě vypíná a zapíná kamna v návaznosti na nastavenou požadovanou teplotu. Tento proces snižuje kolísání teploty a udržuje topidla v optimálním pracovním procesu.

Kvalitní a levný výrobek Řídící jednotka pro saunová kamna Sawo - ovládací panel - Saunova 2.0 | 11101037 od top značky Marimex snadno seženete teď se slevou. Aktuálně v akci za 3 490 Kč.