Řídící jednotka pro saunová kamna Sawo – napájení – Saunova 2.0 power control | 11101038

Řídicí jednotka Saunova 2.0 je navržena tak, aby zpříjemnila vaše saunování řadou různých funkcí. Dokáže ve vaší sauně... více informací »
Řídící jednotka pro saunová kamna Sawo - napájení -  Saunova 2.0 power control | 11101038
Značka: Marimex
4 990 Kč
Do obchodu
Řídicí jednotka Saunova 2.0 je navržena tak, aby zpříjemnila vaše saunování řadou různých funkcí. Dokáže ve vaší sauně...

Řídicí jednotka Saunova 2.0 je navržena tak, aby zpříjemnila vaše saunování řadou různých funkcí. Dokáže ve vaší sauně nastavit teplotu, vlhkost, větrání a osvětlení. Používá se v kombinaci s kamny Nordex Plus NS do výkonu 9,0kW. K výrobku je třeba dokoupit ovládací panel – Saunova 2.0 . Toto napájení pro řídící jednotku musí být umístěno vně sauny. Je vybavena inteligentním ovládáním, které střídavě vypíná a zapíná kamna v návaznosti na nastavenou požadovanou teplotu. Tento proces snižuje kolísání teploty a udržuje topidla v optimálním pracovním procesu. Další funkce, které jednotka umožňuje:nastavení požadované teplotypřepínání mezi stupnicemi Celsius / Fahrenheitomezení doby provozu 1h, 2h, 4h, 6h, 8h, 12h, 18h, 24hčasovač odloženého spuštění 6hovládání světel
Super produkt Řídící jednotka pro saunová kamna Sawo – napájení – lze koupit také tady na webu umístěný v sekci vnitřní infrasauny a sauny! Nyní pořídíte jiné zboží z naší kategorie za báječnou cenu!

Tento designový produkt Řídící jednotka pro saunová kamna Sawo - napájení - Saunova 2.0 power control | 11101038 od známé společnosti Marimex jednoduše můžete najít na našich stránkách v akci. Akční cena od 4 990 Kč.