Infrasauny, sauny, bazény a trampolíny

Polohovací zahradní křeslo Orlando | 11640220

Tento kvalitní a levný produkt Polohovací zahradní křeslo Orlando | 11640220 od dodavatele kvalitních produktů Marimex jednoduše můžete pořídit na našich stránkách trvale výhodně! Nabídka již od 1 949 Kč.
Polohovací zahradní křeslo Orlando | 11640220
Ověřit dostupnost
Značka: Marimex
1 949
Popis produktu

Polohovací křeslo se báječně hodí ke stolu ze stejného materiálu. Šikovný polohovací systém v kombinaci s ergonomickým tvarováním zaručí pohodlné sezení. Jestliže ho ještě doplníte polstrovanými potahy z naší široké nabídky, nebude mít váš odpočinek chybu. Kvalitně zpracované odolné eukalyptové dřevo zaručuje dlouhověkost a odolnost i proti kyselým dešťům ve městech.

 5stupňový systém polohováníSnadné složení a rozloženíOšetřeno olejovou lazurouVýška područek: 66 cmVýška sedací plochy: 46 cmRozměr sedací plochy: 47 x 49 cm

 Proč si koupit nábytek z eukalyptu?
 
Eukalyptus patří do skupiny tvrdého dřeva a řadí se do trvanlivostní třídy č. 1-2. Je stabilní a má hnědo-červený odstín. Během používání se mohou objevit malé povrchové prasklinky.
 
Dřevěný venkovní nábytek má dlouhou životnost dřeva. Dřevo je přírodní materiál, které nehnije, ale vlivem povětrnostních podmínek se přirozeně mění. Po koupení nového zahradního nábytku je vhodné nábytek ošetřit, jinak by mohlo dojít ke změně odstínu dřeva – dřevo postupně šediví.
 
Jak ošetřovat venkovní zahradní nábytek?
 
K ošetření dřevěného venkovního nábytku používejte olej na tvrdé dřevo. Olej aplikujte v několika vrstvách, dokud se olej nepřestane vsakovat. Poté přebytečný olej setřete a nechte nábytek po dobu 48 hodin odpočinout a oschnout. Tento způsob ošetření opakujte vždy před začátkem sezóny. Pokud nábytek není mimo sezónu ukryt v místnosti s přístřeškem, je vhodné nábytek ošetřovat i průběžně během roku.