Plavecká Deska Mondo Frozen 2 94 Cm

Olaf, Anna a Elza. Nerozlučná trojice z oblíbené pohádky FROZEN 2. Mondo na motivy tohoto atraktivního příběhu vytvořilo body board. Dětskou... více informací »
Plavecká Deska Mondo Frozen 2 94 Cm
Značka: Mondo
420 Kč
Do obchodu
Olaf, Anna a Elza. Nerozlučná trojice z oblíbené pohádky FROZEN 2. Mondo na motivy tohoto atraktivního příběhu vytvořilo body board. Dětskou...

Olaf, Anna a Elza. Nerozlučná trojice z oblíbené pohádky FROZEN 2. Mondo na motivy tohoto atraktivního příběhu vytvořilo body board. Dětskou plaveckou surf desku, která je vyrobena z kvalitní a odolné pěny.

Surf board pro děti je idální i pro začínající sjíždění vln. Tréninkový body board je ideální pro zlepšení techniky plavání a spousty legrace ve vodě. Díky své délce 94 cm je stabilní a vhodný do bazénu, jezera či do moře. Vaše děti budou za takovou legraci rádi.

Dětská plavecká deska do vody je prostě skvělý parťák na jakoukoli dovolenou.

  • Rozměry: 94 cm
  • Materiál: pěna

Tento neodolatelný produkt jde koupit bez problémů tady na stránkách umístěný v sekci vše pro děti. Vyhledejte si parádní produkty z této sekce v akci. Přichystali jsme toho pro vás více, prozkoumejte u nás více skvělých kousků od dodavatele Mondo. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu. Dodavatel Mondo vás a vaše blízké obohatí o skvělé produkty

Kvalitní produkt Plavecká Deska Mondo Frozen 2 94 Cm od výrobce Mondo snadno pořídíte u nás teď opravdu výhodně! Ceny od 420 Kč.