Plavecká Deska Mondo Beach Volleyball 94 Cm

Lehká 94 cm pěnová deska BEACH VOLLEYBALL je pro kluky i holky. Každý milovník vln a dobrodružných plaveb si vybere. Kvalitní odolné pěnové surf... více informací »
Plavecká Deska Mondo Beach Volleyball 94 Cm
Značka: Mondo
395 Kč
Do obchodu
Lehká 94 cm pěnová deska BEACH VOLLEYBALL je pro kluky i holky. Každý milovník vln a dobrodružných plaveb si vybere. Kvalitní odolné pěnové surf...

  • Lehká 94 cm pěnová deska BEACH VOLLEYBALL je pro kluky i holky. Každý milovník vln a dobrodružných plaveb si vybere. Kvalitní odolné pěnové surf desky BEACH VOLLEYBALL k vodě potěší všechny malé fanoušky volejbalu.

    Plavecké desky na vodu využijí vaše děti v moři, bazénu i na jezeře. Plavecké desky Mondo BEACH VOLLEYBALL jsou designová pomůcka pro trénink stability a plavání. Délka prkna je 94 cm.

    • Rozměry: 94 cm
    • Materiál: pěna EVA
     


Povedený výrobek Plavecká Deska Mondo Beach Volleyball 94 můžete najít snadno tu na našem webu zařazený v sekci vše pro děti. Připravili jsme pro vás parádní zboží ve zmiňované sekci za super ceny! Tato značka Mondo dlouhodobě nabízí velmi kvalitní produkty. Nabídka platí do vyprodání zásob! To není všechno, naše nabídka je široká! U nás v nabídce najdete další prověřené produkty od značky Mondo. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Nejprodávanější kus Plavecká Deska Mondo Beach Volleyball 94 Cm od populárního výrobce Mondo získáte na našich stránkách za výprodejovou cenu! Právě lze objednat jen za 395 Kč.