Písková filtrace ProStar 3 + vysavač Star Vac + hladinová síťka | 19900062

Výhodná sada pískové filtrace Prostar 3 o průtoku 3,8 m3/hod, bazénového vysavače Star vac a hladinové síťky. Díky této sadě... více informací »
Písková filtrace ProStar 3 + vysavač Star Vac + hladinová síťka | 19900062
Značka: Marimex
4 490 Kč
Do obchodu
Výhodná sada pískové filtrace Prostar 3 o průtoku 3,8 m3/hod, bazénového vysavače Star vac a hladinové síťky. Díky této sadě...

Výhodná sada pískové filtrace Prostar 3 o průtoku 3,8 m3/hod, bazénového vysavače Star vac a hladinové síťky. Díky této sadě snadno docílíte čisté vody v bazénu! Nečistoty na hladině vody sesbíráte pomocí hladinové síťky, nečistoty na dně bazénu vysajete pomocí bazénového vysavače.
 

Výhodná sada se skladá z:

Písková filtrace Prostar 3
Písková náplň 25 kg
Bazénový vysavač Star Vac
Hladinová síťka se skládací alu tyčí

Výhody pískových filtrací ProStar

Inspirace v přírodě

Pískové filtrace byly vyvinuty tak, aby simulovaly přirozený proces čištění vody. Křemičitý písek zachytává i jemné nečistoty a do bazénu se vrací pouze čistá voda.

Ověřeno uživateli

Díky 25 rokům zkušeností jsou filtrace ProStar ideální volbou pro každý bazén. Kvalitu zaručuje přísné dodržování technických norem i samotní spokojení zákazníci.

Odolnost materiálů

Nádoba je vyrobena z vysoce odolného polypropylenu. Je beze švů, odolává korozi a běžně dostupným chemikáliím používaným v bazénech

 
 

Hodně žádaný produkt Písková filtrace ProStar 3 + vysavač Star Vac + hladinová síťka | 19900062 od této skvělé značky Marimex pohodlně pořídíte právě teď u nás za super cenu! Právě lze objednat jen za 4 490 Kč.