Ocean Reef Neptune Space Iron Mask

Celoobličejová maska Neptune Space IRON MASK je v nabídce Ocena Reef na topovém místě. Jedná se o speciální masku pro potápění... více informací »
Ocean Reef Neptune Space Iron Mask
Značka: Ocean Reef
45 990 Kč
Do obchodu
Celoobličejová maska Neptune Space IRON MASK je v nabídce Ocena Reef na topovém místě. Jedná se o speciální masku pro potápění...

Celoobličejová maska Neptune Space IRON MASK je v nabídce Ocena Reef na topovém místě. Jedná se o speciální masku pro potápění ve znečištěných vodách. Každá část masky, která přijde do kontaktu s chemikáliemi a agresivními hydrokarbonáty je vyrobena ze speciálního materiálu, který těmto látkám odolává.

IRON MASK má tyto unikátní části:

  • Inhalation diaphragm, Exhalation valve, Purge button and Face seal composed of FVMQ rubber
  • Stainless steel AISI 316 frame, buckles and adjustment knob
  • Anodized Anticorodal®, Front Cover

Robustní design masky umožňuje potápěčům dokonce i v rukavicích dokonale nastavit nádechový odpor. Povrchová úprava chrání masku před působením mořské vody ochrana „tech polymer“ umožňuje použití masky v extrémních podmínkách.

  • celková hmotnost 1090 g
  • pozitivní vztlak 172 g

Přední kryt technicky dokonalého integrovaného regulátoru je vyroben z materiálu Anticorodal® opracovaného laserem. Tato část regulátoru má lehce zlatavý nádech připomínající přilbice prvních hloubkových potápěčů.


Diskontní výrobek Ocean Reef Neptune Space Iron máte možnost získat lehce tu na webu v rubrice potápěčské masky. Máme pro vás skvělé kousky ze zmíněné rubriky za rozumné peníze! Tím ale ovšem naše nabídka nekončí, přichystali jsme toho pro vás více. U nás totiž najdete další produkty značky Ocean Reef. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu. V očích zákazníků populární výrobce Ocean Reef vám poskytuje top produkty Nabídka platí do vyprodání zásob!

Tento nejprodávanější kus Ocean Reef Neptune Space Iron Mask od známé společnosti Ocean Reef můžete pořídit právě za akční cenu! Akční cena již od 45 990 Kč.