Ocean Reef M-101a G-divers Uw Receiving Unit

M-101A je jednotka s jedním komunikačním kanálem uzpůsobená pouze pro příjem. Lze ji připevnit na jakýkoli standardní pásek masky, tradiční... více informací »
Ocean Reef M-101a G-divers Uw Receiving Unit
Značka: Ocean Reef
11 490 Kč
Do obchodu
M-101A je jednotka s jedním komunikačním kanálem uzpůsobená pouze pro příjem. Lze ji připevnit na jakýkoli standardní pásek masky, tradiční...

M-101A je jednotka s jedním komunikačním kanálem uzpůsobená pouze pro příjem. Lze ji připevnit na jakýkoli standardní pásek masky, tradiční masky, nebo celoobličejové masky. Může být sdílena více uživateli, díky vysoké kvalitě reproduktoru. Ten je natolik silný, že ani není nutné připevňovat jednotku na masku. Potápěč ji může držet v ruce či připevnit na žaket a ostatní jej uslyší. Jednotka se automaticky pod vodou aktivuje. Baterie má kapacitu cca 30 hodin.

 

Tento nejprodávanější produkt Ocean Reef M-101a G-divers Uw Receiving naleznete pohodlně u nás zařazený v sekci potápěčské masky! Vyhledejte si zlevněné produkty z této rubriky za super peníze.

Vynikající produkt Ocean Reef M-101a G-divers Uw Receiving Unit od známé společnosti Ocean Reef snadno můžete sehnat zrovna v akci. Akční cena od 11 490 Kč.